Renault Taliant Yedek Parça

Renault Taliant Yedek Parça

Yazar: ABDULKADİR Okunma Sayısı: 1723 Yayınlanma Tarihi 28 Mar 2021 Yorum: 0

Renault Taliant

Renault 2021 Yılına Özel Muhteşem bir Yenilik ile Geliyor. Renault Ceo'su 2021 Yılını işaret Ederek Komple Yenilenme Açıklamasını Yapmıştı ve o Büyük Yenilenmenin adımı olarakta Renault Taliant Geliyor. Renault Taliant Bir B Sekmeti Megane olarak Geliyor. Bununla Bereber Renault Symbol'de Tarihe karışıyor.


Renault Taliant Yedek Parça

Renault Taliant Baktıgımızda Symbol Araçla alakalı Hiçbir Benzerlik Olmadıgını Görüyoruz. Ön kısmında Ledle Farların Alt kısmına Kadar Uzanmıyor. Ön Tarafta Bol Izgara, Krom ve Renault Logosu ile Uyum Sağlıyor. Bu Otomotiv Symbol'e Göre Daha güzel ve Şık duruyor. Reno Taliant ile Araka Stoplar Bagaj Kapagına Kadar Taşınmış ve güzel duruyor. Taliant Marka Aracın Yedek Parça Fiyatlarının, Megan Benzinli Araçlarla Aynı Olması Bekleniyor. 
Renault Taliant Fiyatları


Renault Piyasada Bulunan Fiat Egea ile Araç ile Aynı Fiyatlara Gelmesi Beklenen Tailant Türkiye İç Piyasasına Benzinli Olarak Girmeyi Düşünüyor. Reno Tailant Dizel Araçların, Benzinliye oranla Pahalı Olmasından Dolayı Yada ilerki Çevre Şartlarından Dolayı Dizel Olarak Satılmayacak! Gibi Gözüküyor.  

Yorumlar
Yorum Yap